Specjalistyczna wypożyczalnia medyczna MEDICUS powstała po to, aby umożliwić pacjentom województwa śląskiego i całego kraju czasowe korzystanie ze sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Wypożyczalnia inwestuje w wysokiej klasy sprzęt medyczny, na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe, aby móc pomagać jak najszerszemu gronu potrzebujących osób. Minimalny czas wynajmu wyposażenia wynosi jeden miesiąc. Maksymalny czas – nie ma tu ograniczeń. Wypożyczalnia sprzętu medycznego MEDICUS oferuje możliwość dopełnienia formalności w kwestii wynajmu wyposażenia w domu Pacjenta. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, aby wypełnić wszelkie dokumenty związane z usługą wynajmu. Zapewniamy profesjonalną, życzliwą obsługę każdego zlecenia oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni?

Zakup własnego sprzętu ortopedycznego lub rehabilitacyjnego często przekracza możliwości finansowe domowego budżetu rodziny. Nie zawsze taki zakup jest też niezbędny ze względu na fakt, że rehabilitacja pacjenta (np. po wypadku, kontuzji czy urazie) trwa przez pewien określony czas, a po jej zakończeniu sprzęt rehabilitacyjny i tak pozostałby bezużyteczny. Skorzystanie z oferty wypożyczalni sprzętu medycznego jest w tej sytuacji rozwiązaniem rozsądnym i ekonomicznym. Do tego dzięki możliwości wypożyczenia można wypróbować działanie danego urządzenia w warunkach domowych.

Wypożyczenie sprzętu pozwala również zapoznać się z konkretnym modelem, przetestować go i upewnić się, że jest on odpowiedni i spełnia indywidualne wymagania. Korzyścią jest możliwość użytkowania wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie urządzenia.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego przygotowała ofertę dla klientów, u których dysfunkcja ma charakter czasowy – którzy wracają do zdrowia po kontuzji lub trwa u nich okres rekonwalescencji po operacji. Najczęściej w takiej sytuacji zakup nowego sprzętu jest zbędny, a wypożyczenie zapewnia dostęp do wysokiej jakości i przede wszystkim sprawnych urządzeń. Wypożyczalnia dysponuje między innymi łóżkami rehabilitacyjnymi elektrycznymi, podnośnikami mobilnymi, koncentratorami tlenu oraz wózkami ręcznymi, które zapewnią bezpieczeństwo oraz ułatwią opiekę nad osobami niepełnosprawnymi lub w okresie rekonwalescencji.

Za wypożyczony sprzęt nie pobieramy kaucji. Gwarantujemy także pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji.

Polecamy:

Łóżka pielęgnacyjne

Wypożyczalnia medyczna

Wszystkie oferowane przez nas łóżka są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wyposażone są w regulację automatyczną, zabezpieczenia oraz kółka z blokadą.

Wózki inwalidzkie

Wypożyczalnia medyczna

W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego dostępne są sterowane ręcznie wózki inwalidzkie. Mogą być nieodzowną pomocą dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Aparaty z tlenem

Wypożyczalnia medyczna

Urządzenia niezbędne w tlenoterapii osób chorujących na astmę, płuca i inne schorzenia atakujące układ krążenia oraz układ oddechowy. Sprzęt podaje pacjentowi czysty tlen pobierany z otoczenia.

Podnośniki pacjenta

Wypożyczalnia medyczna

Niewielkie rozmiary i wysoka mobilność to cechy, dzięki którym podnośniki pacjenta dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się w opiece nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo.

Nasza oferta obejmuje też nowy sprzęt medyczny na sprzedaż, oferujemy m.in. aparaty tlenowe. Zapraszamy do kontaktu ze sklepem i wypożyczalnią MEDICUS. Gwarantujemy atrakcyjne ceny wynajmu sprzętu medycznego.