W ofercie firmy MEDICUS znajduje się podnośnik dla niepełnosprawnych, niezawodny w transporcie i podnoszeniu pacjentów z ograniczeniami ruchowymi. Urządzenie działa automatycznie i jest sterowane za pomocą pilota. Sprzęt posiada kółka wyposażone w blokadę. Nowoczesna konstrukcja pozwala na bezpieczne i komfortowe podnoszenie pacjentów z łóżka lub wózka, również z poziomu podłogi.

EAGLE 620-625 to podnośnik transportowy Vermeiren, który oferuje komfort dla pacjenta oraz łatwość obsługi dla pielęgniarek oraz osób opiekujących się podczas ich transferu. Podnośnik zaprojektowany został ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz niezawodność. Wysoka jakość kół o średnicy 10 cm umożliwia stosowanie na niemalże każdej powierzchni.

Model 620 – przeznaczony dla pacjentów o wadze do 150 kg

Podnośniki pacjenta

Model 625 – przeznaczony dla pacjentów o wadze do 175 kg

Podnośniki pacjenta

 

Oferowane podnośniki dla niepełnosprawnych mają niewielkie rozmiary i są mobilne. Sprawdzą się nawet w niedużych mieszkaniach i nadają się do wykorzystywania w łazienkach. Pomagają w wygodnym przenoszeniu chorego do samochodu, na wózek, toaletę czy do wanny.

UWAGA!!!

Istnieje możliwość dofinansowania sprzętu z programu AKTYWNY SAMORZĄD ze środków PFRON oraz PCPR.

Przypominamy, że te funkcjonalne urządzenia dostępne są również w ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MEDICUS. Urządzenia są składane, dzięki czemu z łatwością się je przechowuje i przenosi. Są przystosowane do pracy w małych pomieszczeniach.