Nasza specjalistyczna wypożyczalnia MEDICUS powstała po to, aby umożliwić pacjentom czasowe korzystanie ze sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Inwestujemy w wysokiej klasy sprzęt medyczny i na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe, aby móc pomagać jak najszerszemu gronu potrzebujących osób. Minimalny czas wynajmu wyposażenia wynosi jeden miesiąc. Maksymalny czas – nieokreślony. Wypożyczalnia sprzętu medycznego MEDICUS oferuje możliwość dopełnienia formalności w kwestii wynajmu wyposażenia w domu pacjenta. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, aby wypełnić wszelkie dokumenty związane z usługą wynajmu.

Polecamy:

Łóżka pielęgnacyjne


Wszystkie oferowane przez nas łóżka są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wyposażone są w regulację automatyczną, zabezpieczenia oraz kółka z blokadą.

Wózki inwalidzkie


Oferujemy standardowe wózki inwalidzkie sterowane ręcznie. Są niezwykle pomocne w opiece nad osobami mającymi trudności w samodzielnym chodzeniu.

Koncentratory tlenu

Urządzenia niezbędne w tlenoterapii osób chorujących na astmę, płuca i inne schorzenia atakujące układ krążenia oraz układ oddechowy. Sprzęt podaje pacjentowi czysty tlen pobierany z otoczenia.

Podnośniki pacjenta


Niewielkie rozmiary i wysoka mobilność to cechy, dzięki którym podnośniki pacjenta dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się w opiece nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo.